Οι αγώνες και οι διαιτητές το Σαββατοκύριακο 10 και 11/10 στη Φθιώτιδα



αγωνιστική Α΄ κατηγορίας Ε.Π.Σ.  Φθιώτιδας
Σάββατο   10-10-2015 ΩΡΑ: 16.00
Αγώνας:   ΜΑΛΕΣΙΝΑ –ΝΕΟ ΚΡΙΚΕΛΟ
Διαιτητής:    ΜΟΥΤΣΩΚΟΣ
Βοηθοί:   ΛΙΤΟΣΕΛΙΤΗΣ-ΒΛΑΧΟΣ
Αγώνας:   ΣΤΥΛΙΔΑ –ΔΑΦΝΗ ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ
Διαιτητής:    ΞΑΡΧΑΣ
Βοηθοί:   ΠΑΡΑΣΤΑΤΙΔΗΣ-ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΣΤ.
Αγώνας:   ΡΑΧΕΣ- ΑΡΗΣ ΑΓ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
Διαιτητής:    ΣΤΑΜΑΤΗΣ
Βοηθοί:   ΚΑΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ-ΠΑΠΑΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ
Αγώνας:   ΕΛΑΤΕΙΑΚΟΣ – ΕΥΡΥΤΑΝΙΚΟΣ        ΓΗΠ Κ ΤΙΘΟΡΕΑΣ
Διαιτητής:    ΣΟΥΦΛΕΡΟΣ
Βοηθοί:   ΚΟΥΤΣΟΒΟΥΛΟΣ-ΤΣΑΚΑΝΙΚΑΣ
Αγώνας:   ΠΑΓΚΡΑΤΙΑΚΟΣ -ΠΑΜΜΩΛΙΑΚΟΣ
Διαιτητής:    ΤΖΟΒΑΡΑΣ
Βοηθοί:   ΚΑΛΥΒΑΣ-ΜΟΥΣΤΑΚΑΣ
Αγώνας:   ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΜΙΑΣ- ΑΣΤΗΡ ΣΤΑΥΡΟΥ       ΓΗΠ ΡΟΔΙΤΣΑΣ
Διαιτητής:    ΛΑΘΥΡΗΣ
Βοηθοί:   ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΣ-ΚΑΝΤΖΑΡΗΣ Κ.
Αγώνας:   ΕΝΩΣΗ 2010-ΚΗΦΙΣΟΣ
Διαιτητής:    ΤΣΙΓΑΡΙΔΑΣ
Βοηθοί:   ΚΟΜΗΤΗΣ-ΖΑΦΕΙΡΗΣ
Αγώνας:   ΑΤΑΛΑΝΤΗ –ΚΑΜ ΒΟΥΡΛΑ
Διαιτητής:    ΓΟΥΡΓΙΩΤΗΣ
Βοηθοί:   ΤΣΟΥΚΝΙΔΑΣ-ΜΠΕΛΗΣ
Αγώνας:   ΚΑΛΑΠΟΔΙ –ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΣΤΥΛΙΔΑΣ
Διαιτητής:    ΔΟΥΔΟΥΜΗΣ
Βοηθοί:   ΔΟΣΚΟΡΗΣ-ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
αγωνιστική Β΄ κατηγορίας Ε.Π.Σ.  Φθιώτιδας
Σάββατο   10-10-2015 ΩΡΑ: 16.00
Αγώνας:   ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ-ΠΑΝΖΕΛΙΑΚΟΣ   ΓΗΠ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ
Διαιτητής:    ΧΑΝΗΣ
Βοηθοί:   ΓΡΕΣΣΟΣ-ΤΣΑΜΑΣΙΩΤΗ
Αγώνας:   ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Π ΓΙΑΝΙΤΣΟΥΣ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΜΟΥΡΙΟΥ
Διαιτητής:    ΤΣΑΒΟΣ
Βοηθοί:   ΠΑΠΠΑ-ΔΟΔΟΓΛΟΥ
Αγώνας:   ΔΟΞΑ ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ- ΟΜΒΡΟΣ
Διαιτητής:    ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ
Βοηθοί:   ΚΟΛΟΒΟΣ-ΜΟΥΣΤΑΚΑ
Αγώνας:   ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΣ ΠΕΤΡΩΤΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΡΟΔΩΝΙΑΣ ΓΗΠ ΜΕΛΙΤΑΙΑΣ
Διαιτητής:    ΚΟΥΔΑΣ
Βοηθοί:   ΠΑΓΙΟΥΛΑΣ-ΑΓΓΕΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ
Αγώνας:   ΕΚΚΑΡΑ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΛΑΜΙΑΣ   ΩΡΑ: 15.00
Διαιτητής:    ΠΕΤΕΙΝΟΣ
Βοηθοί:   ΠΟΥΓΚΑΚΙΩΤΗΣ ΣΠ-ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Δ.
Αγώνας:   ΚΑΛΑΜΑΚΙ-ΔΙΒΡΗ
Διαιτητής:    ΚΟΥΡΕΜΑΔΑΣ
Βοηθοί:   ΜΑΡΑΝΔΙΑΝΟΣ-ΑΡΑΜΠΟΠΟΥΛΟΣ

αγωνιστική Β΄ κατηγορίας Ε.Π.Σ.  Φθιώτιδας
Κυριακή   1-10-2015 ΩΡΑ: 16.00
Αγώνας:   ΠΑΡΝΑΣΣΟΣ-ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΛΑΡΥΜΝΑΣ
Διαιτητής:    ΒΕΛΕΝΤΖΑΣ
Βοηθοί:   ΣΚΟΥΡΑΣ-ΒΕΝΕΤΗΣ
Αγώνας:   ΣΚΑΡΦΕΙΑ-ΚΟΜΝΗΝΟΣ
Διαιτητής:    ΚΟΝΤΟΣ
Βοηθοί:   ΖΩΓΑΣ-ΠΑΠΑΣΤΑΜΑΤΗΣ
Αγώνας:   ΑΤΑΛΑΝΤΗ 92 – ΑΓΡΟΤΗΣ ΤΡΑΓΑΝΑΣ
Διαιτητής:    ΣΩΣΩΝΗΣ
Βοηθοί:   ΞΕΦΛΟΥΔΑΣ-ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ
Αγώνας:   ΑΣΤΗΡ ΑΓ ΣΕΡΑΦΕΙΜ - ΡΕΓΓΙΝΙ
Διαιτητής:    ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
Βοηθοί:   ΞΗΡΟΜΕΡΙΤΗΣ-ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ
Αγώνας:   ΜΕΞΙΑΤΙΚΟΣ -ΒΡΑΧΑ
Διαιτητής:    ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ
Βοηθοί:   ΖΑΡΟΝΙΚΟΛΑΣ-ΡΕΜΙ
Αγώνας:   ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΙΑΝΙΤΣΟΥΣ- ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
Διαιτητής:    ΒΑΦΕΙΑΔΗ
Βοηθοί:   ΣΚΑΡΛΑΣ-ΣΤΡΑΤΟΠΟΥΛΟΣ
Αγώνας:   ΑΡΧΑΝΙ –ΔΟΞΑ ΖΗΛΕΥΤΟΥ   ΓΗΠ ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΑΣ
Διαιτητής:    ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ
Βοηθοί:   ΣΤΑΣΙΝΟΣ-ΛΥΤΑΚΗ
Αγώνας:   ΑΙΑΝΤΑΣ ΛΑΜΙΑΣ- ΗΡΑΚΛΕΙΑ
Διαιτητής:    ΤΣΑΒΟΣ
Βοηθοί:   ΣΙΑΠΑΣ-ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
Αγώνας:   ΗΡΑΚΛΗΣ/ΑΚΑΔΗΜΙΑ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΑΘΥΚΟΙΛΟΥ  ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ
Διαιτητής:    ΣΤΑΘΑΡΑΣ
Βοηθοί:   ΚΑΡΑΙΣΚΟΣ-ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ.

 https://edepsf.wordpress.com/
Share on Google Plus

About Δομοκός Φθιώτιδος

Το Domokos-News, η νέα διαδραστική πύλη με άρθρα, σχολιασμό και ενημέρωση από και για το Δήμο Δομοκού, φιλοδοξεί να γίνει δίαυλος επικοινωνίας και ενημέρωσης μεταξύ των κατοίκων και των καταγόμενων από την περιοχή Δομοκού.
    Blogger Comment
    Facebook Comment